Tarvitsetko apua tai haluatko antaa palautetta?


Ihmiset

Miikka Hyvönen

Miikka Hyvönen Markkinointipäällikkö
044 7050923 miikka@urakkamaailma.fi

Ali Pekesen

Ali Pekesen
Myyntipäällikkö
044 7467670 ali@urakkamaailma.fi

Kalle Koivuniemi

Kalle Koivuniemi Toimitusjohtaja
044 7345605 kalle@urakkamaailma.fi

Edwin Vehmaanperä

Edwin Vehmaanperä Talousjohtaja edwin@urakkamaailma.fi

Seppo Pylvänäinen

Seppo Pylvänäinen Kehittämispäällikkö seppo@urakkamaailma.fi

Sebastian Haapahovi

Sebastian Haapahovi Ohjelmistot sebastian@urakkamaailma.fi

Seija Koivuniemi

Seija Koivuniemi Laskutus info@urakkamaailma.fi

Lauri Viljanen

Lauri Viljanen AD info@urakkamaailma.fi

Anniina Virkki

Anniina Virkki AD info@urakkamaailma.fi

Palvelun tausta

Urakkamaailma.fi on Remonttibulevardi Oy:n tuottama palvelu. Urakkamaailma.fi koki päivän valon vuonna 2012, ja kehitämme sitä yhteistyössä käyttäjiemme kanssa. Tavoitteenamme on helpottaa kotiaan remontoivien ihmisten, isännöitsijöiden sekä rehellisten rakennusalan ammattilaisten jokapäiväistä elämää. Yrityksemme arvoina ovat avoimuus, luotettavuus ja innovointi. Lue Urakkamaailman tarina perustajan kertomana.

Yrityksemme on osa Aalto yliopiston yrityshautomoa sijaiten Energiakuja 3:ssa Salmisaaressa sekä palvelun kasvun myötä vuodesta 2013 myös Lahdessa.

Ota yhteyttä

Meille on erittäin tärkeätä käyttäjien tyytyväisyys, sekä palvelun helppokäyttöisyys. Haluamme kuulla mitä mieltä olet palvelustamme ja olemme avoimia kaikenlaisille kehitysideoille. Kysymyksesi, ongelmat ja muut urakkamaailma.fi-palveluun liittyvät ajatuksesi voit lähettää osoitteeseen info@urakkamaailma.fi.

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme on avoinna arkisin 9-16 Poislukien yleiset pyhä- ja lomapäivät


Mainosta

Myyntipäällikkö
Ali Pekesen
044 746 7670
ali@urakkamaailma.fi

Mainosta Urakkamaailmassa,
lue lisää


Käyttöehdot

Lue käyttöehdot tästä




Yrityksen tiedot

Remonttibulevardi Oy
Energiakuja 3, 00180 Helsinki
Svinhufvudinkatu 23, 15110 Lahti


Esillä medioissa

Kauppalehti
Mtv3
Etelä-Suomen Sanomat
Suomen Kiinteistölehti
Etuovi
Vuoden verkkokauppa